Współpraca

Cześć! 🙂

Jeśli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie widzisz możliwość współpracy, co bardzo mnie cieszy! Przybliże Ci w jakich obszarach chętnie pomagam moim klientom i wierzę, że któryś z nich będzie dla Ciebie interesujący.Obszary w których mogę pomóc:

Obszary w których mogę pomóc:
>> Rekrutacja pracownika w branżach SSC/BPO, Finanse i księgowość oraz IT

💬 Prowadzę wraz z moją żoną Aleksandrą Deszczka, agencję rekrutacyjną Welovepeople (Aktualnie zespół to 5 osób). Jesteśmy zespołem rekruterów którzy pomagają firmom oraz kandydatom realizować swoje cele związane z pracą. Zdradzimy wam tajemnice, dlaczego łatwiej jest nam je ciągle osiągać… Ponieważ my po prostu KOCHAMY LUDZI 🙂

>> Szkolenia online dla rekruterów IT

Celem Szkoły Rekrutera jest edukowanie osób w branży HR, które swoją przyszłość wiążą z z procesami rekrutacji w IT. Na Blogu publikowane są regularnie treśći, które pomagają zrozumieć specjalistów w branży IT i starają się przedstawić różne perspektywy komunikacji. Szkoła Rekrutera to również miejsce gdzie wydawane są kilkutygodniowe programy online, które poszerzają zakres wiedzy rekruterów IT.

>> Szkolenia stacjonarne dla rekruterów IT

Jeśli potrzebujesz szkolenia dopasowanego do potrzeb Twojego zespołu rekrutacji, zarówno z sourcingu, komunikacji z kandydatem czy budowania marki rekrutera w sieci to dobrze trafiłeś 🙂 Dostosuję zakres wiedzy to tego czego potrzebujecie i przygotuję program, który przedstawi tylko praktyczne sposoby bez zbędnej teorii.

>> Indywidualne konsultacje online jak i stacjonarnie.

Jeśli potrzebujesz skonsultować kwestie dotyczące procesów rekrutacji, tworzenia treści w internecie przez rekruterów, sposobów kontaktu z kandydatami czy działań biznesowych agencji to nic prostszego, umawiamy spotkanie online lub f2f i działamy.

>> Wystąpienia publiczne w tematyce rekrutacji IT, personal brandingu oraz content marketingu

Jeśli chcesz, żeby podzielił się swoją wiedzą publicznie to na pewno znajdziemy tematykę, która zainteresuje osoby na sali. Podczas wystapień czuję się jak ryba w wodzie, więc masz jak w banku, że publiczność dobrze spędzi czas ze mną.

PS. Jeśli widzisz inne pola do współpracy np. dotyczace bloga, vloga, webinarów czy innych form to zawsze chętnie posłucham, pisz śmiało.

Wyślij wiadomość, odpowiadam na każdego e-maila 🙂