馃挜 Jak zwi臋kszy膰 ilo艣膰 odpowiedzi od kandydat贸w 2 krotnie?

Jak my艣lisz, jakie 3 elementy trzeba wykorzysta膰, 偶eby podnie艣膰 ilo艣膰 odpowiedzi od kandydat贸w co najmniej 2 krotnie?

S膮 na to sposoby i na podstawie kilku inspiruj膮cych historii opowiem Ci jak to zrobi膰.

Z tego nagrania dowiesz si臋:

  • Dlaczego kandydaci r贸wnie偶 licz膮 na Twoj膮 histori臋?
  • Jak wybieraj膮c odpowiedni format zwi臋kszy膰 ilo艣膰 odpowiedzi
  • Dlaczego regularno艣膰 i strategia s膮 kluczowe w rekrutacji

Wygraj dost臋p do kursu 鈥3xZ – Znajd藕, Zainteresuj, Zatrudnij鈥

Pod koniec nagrania m贸wi臋 te偶 o mo偶liwo艣ci dost臋pu do kursu 鈥3xZ – Znajd藕, Zainteresuj, Zatrudnij鈥 ca艂kowicie bezp艂atnie.

Warto艣膰 programu to 3797,-z艂, wi臋c jest o co powalczy膰.

Zobacz prosz臋 to video i je偶eli uznasz je za warto艣ciowe (a wierz臋, 偶e tak b臋dzie), to udost臋pnij je swoim znajomym na Facebooku.

Wolisz czyta膰 zamiast ogl膮da膰? Jeste艣 osob膮 nies艂ysz膮c膮? W takim razie zapraszam do wersji tekstowej 馃檪 Kliknij w ok艂adk臋 lub link zamieszczony tutaj: Kliknij tutaj, aby pobra膰 wersj臋 tekstow膮 (pdf)

Aby wzi膮膰 udzia艂 w konkursie odpowiedz w komentarzu na jedno pytanie: Dlaczego to w艂a艣nie Ty mia艂by艣 otrzyma膰 dost臋p do tego kursu?

3 osoby dostan膮 dost臋p do programu o warto艣ci 3797,-z艂.

Odpowied藕 konkursow膮 wpisz w komentarzu do 27.05.2020 (艣roda) do 20:00.

Wyniki og艂osimy 28.05.2020 o godzinie 11:00. Zrobimy to w formie live鈥檃 na naszej stronie Facebookowej

Wszystkie nagrania z tej serii:

Otwarte zapisy do kursu

W艂a艣nie otworzyli艣my zapisy do 3 edycji programu kursu online „3xZ – Znajd藕, Zainteresuj, Zatrudnij”, w kt贸rym uczestniczy艂o ju偶 ponad 100 os贸b. Sprawd藕 szczeg贸艂y programu i do艂膮cz do nas 馃檪

WA呕NE:Pami臋taj, 偶eby wpisuj膮c komentarz poda膰 prawid艂owy adres email, bo na tego maila zostanie wys艂ana informacja o bonusie.

Zostawiaj膮c komentarz wyra偶asz zgod臋 na to, 偶e dostaniesz od nas automatycznie maila z linkiem do bonusowego nagrania. Stanie si臋 to bez wzgl臋du na to, czy skomentujesz wpis, czy skorzystasz z funkcji 鈥渙dpowiedz鈥 reaguj膮c na komentarz innej osoby.

Chc臋, 偶eby艣 wiedzia艂, 偶e tego maila dostajesz jednorazowo. Nie trafi on do naszej bazy, nie b臋dziemy Ci wysy艂a膰 偶adnych innych maili je艣li nie jeste艣 zapisany na nasz newsletter.

Je偶eli chcesz skomentowa膰 poni偶szy wpis, ale NIE CHCESZ otrzyma膰 wiadomo艣ci zwrotnej z list膮 pyta艅 strategicznych, to w polu na email wpisz: tylkokomentujeniechcepytan@gmail.com. Albo wymy艣l co艣 innego 馃槈

Natomiast je艣li chcesz otrzymywa膰 ode mnie powiadomienia o nowych wpisach i dodatkowe materia艂y, kt贸re wysy艂am tylko i wy艂膮cznie newsletterem, to zapisz si臋 tutaj. W ka偶dej wiadomo艣ci na dole jest link 鈥淲ypisz mnie z subskrypcji鈥. W razie w膮tpliwo艣ci zapoznaj si臋 z nasz膮 Polityk膮 Prywatno艣ci. 
To bardzo wa偶ne, 偶eby艣 zapozna艂 si臋 z powy偶sz膮 tre艣ci膮 zanim dodasz komentarz.

Autor: Grzegorz Deszczka

IT Rekruter w WELOVEPEOPLE.PL 馃摻 Pomagam rekruterom zrozumie膰 specjalist贸w IT 馃帗 Szukasz wiedzy oraz szkole艅 z rekrutacji? Wejd藕 na 馃憠 SZKOLAREKRUTERA.PL 馃憗鈥嶐煑 Vloger #REKRUTERZBRODA

Subscribe
Powiadom o
guest
24 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Blanka
Blanka
1 rok temu

To ja powinnam dosta膰 dost臋p do szkolenia…:) bo jestem 艣wie偶膮 osob膮, kt贸ra lubi wprowadza膰 nowo艣ci w firmie oraz dzieli si臋 kreatywno艣ci膮. Nie uznaj臋 podej艣cia „tego si臋 nie da zrobi膰” i szukam dziury w ca艂ym. Utrzymuj臋 ciep艂e kontakty z kandydatami i nie dbam tylko o sw贸j biznes, ale czuj臋 si臋 cz臋艣ci膮 ca艂ego 艣wiata HR i je艣li kto艣 za艂amuje r臋ce, bo nie pasuje do mojego projektu – pomagam im odnale藕膰 inne portale, platformy z ofertami pracy, wspieram, polecam i dopinguj臋! 馃檪 Wiedza, kt贸r膮 mog艂abym otrzyma膰 w kursie przyda艂aby mi si臋 do polepszania swoich zalet, jak i do pracy nad wadami. 馃檪

Ilona
Ilona
1 rok temu

Z bran偶膮 HR jestem zwi膮zana od 2015 roku, jest to moja pasja i tutaj czuje si臋 jak ryba w wodzie (czasem jak rekin, a czasem jak p艂otka na rynku pracy w艣r贸d kandydat贸w i konkurencyjnych pracodawc贸w 馃檪 ) zaczyna艂am od sta偶u w agencji pracy poznaj膮c ten kolorowy 艣wiat – rekrutacje masowe by艂y dla mnie chlebem powszednim. Pewnie wielu rekruterow mog艂oby to zrazi膰, ale mi tylko doda艂o skrzyde艂 i zmotywowa艂o 偶eby odkrywa膰 kolejne etapy wtajemniczenia w rekrutacji. Po pracy w kilku bran偶ach (oczywi艣cie w dzia艂ach HR) trafi艂am do firmy technologicznej i tutaj zaczyna si臋 moja przygoda z rekrutacj膮 IT. Na pocz膮tku PYTHON… Czytaj wi臋cej »

Asia
Asia
1 rok temu

Dlaczego ja? a dlaczego nie ja? Opowiem ci swoj膮 histori臋. Kilka lat temu sprzedawa艂am us艂ugi rekrutacyjne i ju偶 wtedy postanowi艂am, 偶e chcia艂abym siedzie膰 po stronie Pa艅 z HR. Nie przeszkodzi艂y mi w tym nawet dzieciaki. W ci膮偶y z synem zrobi艂am podyplom贸wk臋. Potem by艂 czas przerwy w pracy i zabawy „na powa偶nie”. Ca艂y czas si臋 wtedy szkoli艂am, czyta艂am. Wr贸ci艂am do du偶ej firmy IT do dzia艂u HR. Uda艂o si臋!!! Kilka miesi臋cy temu uda艂o mi si臋 po ponad dw贸ch latach ci臋偶kiej pracy i nauki obj膮膰 rol臋 HR Managera w mniejszej firmie IT….to nie koniec tej historii. Wci膮偶 si臋 szkol臋 by by膰 lepsz膮. Tam… Czytaj wi臋cej »

Magda
Magda
1 rok temu

Dlaczego ja? Kr贸tko i na temat- bo nie ma lepszej inwestycji ni偶 inwestycja w samego siebie! Cz艂owiek uczy si臋 przez ca艂e 偶ycie – t膮 maksym膮 si臋 kieruj臋 i dzi臋ki Twojemu kursowi chcia艂abym ulepszy膰 sw贸j warsztat i po艣wi臋ci膰 sw贸j czas na nauk臋 czego艣 co bardzo mnie interesuje i co na co dzie艅 sprawia mi wiele rado艣ci- rekrutacji i Twojego spojrzenia na ni膮 馃檪

Emila
Emila
1 rok temu

No bez gadania Ja powinnam otrzyma膰 dost臋p 馃榾 Gotowa na kolejne wyzwania , nauk臋 , praktyk臋 ! 馃挭馃徎

Marta
Marta
1 rok temu

My艣l臋, 偶e powinnam dosta膰 dost臋p do szkolenia, bo mocno wierz臋 w to, 偶e warto postawi膰 wszystko na jedn膮 kart臋 i i艣膰 za g艂osem serca, je艣li ma si臋 pewno艣膰, co chce si臋 robi膰. Trzy miesi膮ce temu zostawi艂am ciep艂膮 posadk臋 w korpo, na kt贸r膮 pracowa艂am kilka lat, 偶eby zaj膮膰 si臋 rekrutacj膮 specjalist贸w IT na pe艂en etat. Mimo to, 偶e wybra艂am chyba najgorszy czas w historii i nadal szukam sta艂ej pracy, to nie 偶a艂uj臋, bo wiem, 偶e wybra艂am dobrze, a ca艂y „wolny” czas wykorzystuj臋 na nauk臋 tego, co mnie kr臋ci i daje energi臋! Je艣li zdob臋d臋 to szkolenie, to na pewno wycisn臋 z niego… Czytaj wi臋cej »

Marta
Marta
1 rok temu

Super, bardzo si臋 ciesz臋!! 馃檪

艁ukasz
艁ukasz
1 rok temu

Zacz膮艂em rekrutowa膰 przez GL, FB i nawet przed linkedinem. 艢miej膮 si臋 ze mnie w pracy, 偶e mi臋dzy Atari a Comodore… I jestem ju偶 w wieku kiedy technika mnie zaczyna przerasta膰 wi臋c powinienem dosta膰 dost臋p do szkolenia w ramach wsparcia starych rekruter贸w i w ramach przeciwdzia艂ania wykluczeniu 馃檪 A powa偶nie to cho膰 艣migam na linku to z racji mn贸stwa dodatkowych zaj臋膰 ci膮gle mi co艣 umyka wi臋c chcia艂bym nadrobi膰 wiedz臋.

Marta
Marta
1 rok temu

Na pytanie odpowiem moim #hot16challenge: Dlaczego ja? – tak pytasz mnie, Tak bardzo otrzyma膰 dost臋p do kursu chc臋, Ot贸偶 od kilku lat rekrutuj臋, zar贸wno mych klient贸w i kandydat贸w szanuj臋. Dotkn臋艂am ju偶 wielu bran偶 do tej pory, nie straszne mi by艂y 偶adne opory. Niestety przyszed艂 czas COVID-owy, namiesza艂 w mym 偶yciu zawodowym. Kiedy ju偶 mia艂am zmienia膰 prac臋, znik艂o me stanowisko – tak na tym trac臋. A 偶e czasu mam teraz wi臋cej, patrz臋, 偶e kurs oferujesz, o ja Ci臋 kr臋c臋! To b臋dzie dla mnie zastrzyk rado艣ci za mo偶liwo艣膰 korzystania z Twojej tw贸rczo艣ci. Zdobycie wiedzy wspania艂a rzecz, prosz臋, nie m贸w mojej pro艣bie o… Czytaj wi臋cej »

Marta
Marta
1 rok temu

Dzi臋kuj臋 pi臋knie, przebieram n贸偶kami na my艣l, 偶e nied艂ugo rozpoczn臋 kurs! 馃檪

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Klient-Rekruter-Kandydat to niezwyk艂e i dynamiczne trio. Zale偶y mi, aby dzi臋ki umiej臋tno艣ci膮 i wiedzy zdobytej na szkoleniu stworzy膰 now膮 jako艣膰, w kt贸rej zawsze 1+1+1 >3

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Czesc Grzegorz! Nie jestem rekruterem i pewnie nigdy nim nie bede. Jednak bardzo ciekawi mnie proces rekrutacji, po pracy jako audytor, „mystery shoper” mam pewne zboczenia zawodowe wchodzac do sklepu pierwsze sprawdzam czy wszystkie zarowki dzialaja 馃檪 Mysle ze tu bedzie podobnie poznanie procesow dzialania rekrutacji moze wplynac na rozwoj nas obu. Ja naucze sie nowych procesow i technik a tobie przekaze swoje spostrze偶enia na temat kursu oraz jak wyglada rekrutacja z perspektywy kandydata. Dla mnie rekrutacja nie konczy sie w dniu podpisania umowy z nowym pracodawca a w dniu jej rozwiazania albo nawet kilka dni pozniej. Zrozumialem to jak… Czytaj wi臋cej »

Karolina
1 rok temu

Cze艣膰! Mam na imi臋 Karolina i jestem 艣wie偶ynk膮 w obszarze rekrutacji 馃檪 Do tej pory pracowa艂am jako manager restauracji i studiowa艂am socjologi臋 – uwielbiam gastronomi臋, ale czuj臋, 偶e rekrutacja jest 艣cie偶k膮, na kt贸rej chc臋 pozosta膰, a z czasem zamieni膰 j膮 w czteropasmow膮 autostrad臋. Dosta艂am szans臋 na rozw贸j w tym obszarze, ci膮gle si臋 ucz臋 i ci膮gle mi ma艂o. Zale偶y mi na poszerzaniu horyzont贸w (swoich i os贸b, kt贸re mnie otaczaj膮), a wierz臋, 偶e ka偶da nowa wiedza w kreatywnej g艂owie zamienia si臋 w ciekawe rozwi膮zania! Dlaczego to w艂a艣nie ja powinnam otrzyma膰 dost臋p do kursu? Ani jedna kropla wiedzy p艂yn膮ca z kursu nie zmarnuje… Czytaj wi臋cej »